Home Maatwerk Melktandje in Gouden hanger

Melktandje in Gouden hanger – maatwerk door Goudsmid De Ekster

Maatwerk · april 2025

Melktandje in Gouden hanger

Goudsmid de Ekster ontvangt regelmatig de vraag of er iets unieks en creatiefs gedaan kan worden met melktandjes.

Deze keer hebben we een melktandje omgetoverd tot een prachtige gouden hanger. Een sieraad met een diep persoonlijke betekenis, dat fungeert als een waardevolle en blijvende herinnering. 

Het is ook mogelijk om dit in zilver of in diverse andere varianten te laten maken. Omdat sommige herinneringen te mooi zijn om niet dicht bij je hart te dragen.

Ben je op zoek naar een betrouwbare en ervaren goudsmid in Amsterdam?
Goudsmid de Ekster heeft jarenlange ervaring met maken en vermaken van oa.: trouwringen, verlovingsringen, armbanden en andere sieraden. Er is heel veel mogelijk, ook met uw oude sieraden of juwelen, neem contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden. Ook reparaties aan uw sieraden zijn vaak heel goed mogelijk.

Meer uit ons atelier

Alle maatwerk

Openingstijden

Maandag
Gesloten
Dinsdag
10:00 – 18:00
Woensdag
10:00 – 18:00
Donderdag
10:00 – 18:00
Vrijdag
10:00 – 18:00
Zaterdag
9:30 – 17:00
Zondag
Gesloten

Beoordelingen

4,9/5

Wij scoren een 4,9/5 op Google

Volg ons

Deze website gebruikt cookies om content en advertenties te personaliseren en het gebruik anoniem te meten. Lees meer