Home Maatwerk Rose gouden ring

Rose gouden ring – maatwerk door Goudsmid De Ekster

Maatwerk · april 2025

Rose gouden ring

Deze klant belde op om een rose gouden ring te laten maken met een ruwe diamant. De steen had de klant zelf. 
Het was de bedoeling om een strak model ring te maken, geen organische vormen en in 14k rosé goud. We hebben samen naar de mogelijkheden gekeken voor de rose gouden ring. De breedte, dikte en het type zetting voor de diamant. 


De klant was erg blij met de14k rosé gouden ring en belde een tijd later op om met nog 2 stenen bijpassende oorstekers te maken. Ook deze stenen had de klant zelf. Het is een mooie set geworden! 


Heeft u ook een steen die u in een sieraad wil laten verwerken? Maak dan een afspraak om de mogelijkheden te bespreken. Goudsmid de Ekster kan voor u ook opzoek naar een specifieke steen.

Goudsmid De Ekster heeft jarenlange ervaring met het maken en vermaken van trouwringen, verlovingsringen, armbanden en andere sieraden. Ook met uw oude sieraden is heel veel mogelijk, en reparaties zijn vaak snel gedaan. Vraag naar de mogelijkheden.

Meer uit ons atelier

Alle maatwerk

Openingstijden

Maandag
Gesloten
Dinsdag
10:00 – 18:00
Woensdag
10:00 – 18:00
Donderdag
10:00 – 18:00
Vrijdag
10:00 – 18:00
Zaterdag
9:30 – 17:00
Zondag
Gesloten

Beoordelingen

4,9/5

Wij scoren een 4,9/5 op Google

Volg ons

Deze website gebruikt cookies om content en advertenties te personaliseren en het gebruik anoniem te meten. Lees meer